Національний парк “Синевир” відомий не тільки всім місцевим жителям, про нього знають багато туристів і гостей Закарпаття. Чудова природа, ліс і озеро, птахи і дикі тварини – все те, чого так не вистачає міським жителям. Тому вони при нагоді покидають свої домівки і їдуть туди, де можна і відпочити, і поспілкуватися, і відчути, як наповнюєшся тіло енергією благодатної природи.

З недавніх пір у туристичному селищі «Синевирська Поляна» біля озера Синевир, що розташоване на території парку, з’явилося те, що може вразити і здивувати навіть дорослих, а про малечу вже і не приходиться казати. Це – реальна страусина ферма! страусина фермастрауси Таких птахів-велетнів тут ніхто ніколи не бачив. Сам Яцько не тільки розводить дивовижних тварин, але пропонує кожному бажаючому завітати до них, щоб «поспілкуватися» з страусами, побачити малюків, потримати в руках їх велетенські яйця.Це  надзвичайна цікава екскурсія.страусины яйця

Страуси на фермі коротка довідка.

       Багато хто з вас напевно чув вислів “страус ховає голову в пісок”. Звідки ж він з’явився? Вважається, що самиця страуса, що висиджує гніздо, при щонайменшій небезпеці притискається шиєю і головою до землі, тим самим стаючи непомітною. Таким чином страуси діють у разі наближення хижака. Цікавим вважається той факт, що, якщо до страуса, що зачаївся, підійти, він вмить схопиться і втече.

     Подібна думка узяла свій початок ще в роботах відомого вченого Плінія Старшого, який вважав, що страусам, які ховають шию і голову в пісок, здається, що усе їх тіло сховане, і хижаки їх просто не помітять.

      Насправді дуже часто можна помітити, як страуси, нахилившись до землі, ковтають тверді камені гравію і пісок. Вважається, що ці компоненти сприяють поліпшенню роботи травної системи страусів.

       Крім того, бувають випадки, коли страуси після тривалої гонитви за ними не в силах бігти і навіть тримати власну голову.

       Багато страусоводів знають не з чуток, що цей птах ховається або біжить від ворога лише в позагніздовий період, та зате, якщо він висиджує яйця або вирощує потомство – краще на його шлях не потрапляти. Цікавий факт: коли страус охороняє своїх самиць і свою територію, він стає дуже небезпечним. Він тоді не ховає голову в пісок, а зовсім навпаки: безстрашно і нестримно йде в наступ. Страуси мають небезпечну зброю: дуже сильні ноги і величезні кігті. Завдяки цьому, можуть цілком серйозно ранити свого супротивника.

   Але це все відбувається в дикій природі, на фермі ж господар все контролює, вивчивши всі примхи і звичаї своїх любимчиків. Страуси, до речі, теж все розуміють і тому даються погладити себе і пригостити чимось смачненьким (звичайно, з дозволу хазяїна).

        У наш час на страусах їздять верхи, а також використовують їх як тяглову силу. Користується попитом м’ясо і яйця птиці в багатьох ресторанах світу. Гурмани стверджують, що м’ясо має приємний смак – нагадує яловичину.

     Поки що хазяїн ферми не пропонує покататися верхи на велетнях, але хто знає, що він планує зробити в майбутньому. Своїми планами Яцько не ділиться – нехай це буде сюрприз, мабуть думає він.Але для тих хто вирішив відвідати Озеро Синевир це надзвичайна нагода побачити ферму на шляху до нього.

     Власник пропонує заглянути також в музей, що облаштував на території комплексу. Тут можна побачити ведмедя, вовка, лисицю, видру, оленя та багато інших тварин.Інших тварин відкриєте для себе самі відвідавши його.

      Як доїхати?Де розташована Страусина Ферма?

Дорогою на Озеро Синевир у селі Синевирська Поляна Міжгірського району

Карта

Страусина ферма
Сподобалось?Поділись із друзями!Дякую!

2 Comments

Анонім · 15/02/2020 at 11:52

Сподобалось.

Анонім · 02/06/2019 at 00:46

Цікаво,варто спробувати піти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

забронювати
close slider
Вкажіть,як до Вас звертатись?
Залиште номер,щоб ми змогли звязатись.
Вставте адресу,ми напишемо Вам.
Виникли додаткові питання напишіть.
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Завантаження...